Lenka Husáriková

Lenka Husáriková

naučím vás kreslit :)

Vystudovala jsem Střední umělecko-průmyslovou školu sv. Anežky v České Krumlově. Nastupovala jsem do prvního ročníku studovat restaurátorství, ve třetím ročníku nám ministerstvo školství zhatilo plány a já byla nucena studovat poslední ročník scénografii. Kresba a malba byla základem a stěžijním oborem na  této umělecké škole.

Na malbu i kresbu jsem docházela už jako dítě do LŠU v Karlových Varech. Po studiích jsem učila na ZUŠ v Ostrově nad Ohří kreslit a malovat malé děti. Celá léta úspěšně připravuji studenty k talentovým zkouškám na střední výtvarné školy.

Ilustrovala jsem omalovánky i 3D přání pro holandské studio Light a společně s Janou Hrubou (malířka) jsem vydala leporela s ilustracemi a říkadly pro děti. Svoje obrazy vystavuji a také prodávám.

Jsem potěšena, že vás mohu již několik let vyučovat a předávat vám svoje vědomosti a zkušenosti z oblasti kresby a malby.

Kreslit se naučíte pouze kreslením...

Po roce se Česká televize vrátila a natočila reportáž z kurzu kašírování. Kurz proběhl 16. 11. 2012 na ČT2 v pořadu Barvy Života.

Podívejte se na video z kurzů pro seniory. Video bylo odvysíláno dne 16.12.2011 na ČT2 v pořadu Marie Retkové Barvy života.


Kurzy kresby a malby

Kurzy kresby a malby vedu již čtvrtým rokem a stále me tato práce baví. Setkávám se s velmi zajímavými lidmi, kteří mi dodávají nové impulzy i novou energii do mých výtvarných děl. S klientů se stávají po nějaké době mí kolegové a z kolegů i přátelé, což je pro mne opravdu obohacující

Buduji kvalitní školící ateliér kde se setkávají lidé napříč profesemi a vzděláním, ale se stejným zájmem o výtvarné umění a kulturu i umělecké dění kolem nás.

Ráda bych, abyste se cítili spokojeně, naučili se kreslit a malovat, poznali nové technologie a odcházeli s vědomostmi, dojmy i zážitky. Abyste našli nové přátelé a rádi se ke mě do výtvarného ateliéru vraceli.


Co řekli naši klienti?

Kreslení mě baví, jen někdy nevím jak na "to"

Kreslení mě baví, jen někdy nevím jak na "to". Takže jsem se chtěla dovědět něco o technice a to jsem se dověděla a daleko více než jak se kreslí. Ráda bych se dále dověděla něco o používání barev. Takže bych ráda pokračovala dalším kurzem. Děkuji, bylo to i v příjemném prostředí. Moc moc fajn. E. B.

Kurz jsem dostala jako dárek

Kurz jsem dostala jako dárek. Absolvování splnilo mé očekávání, naučila jsem se větší koncentraci při kresbě, soustředit se na detaily, zbavila jsem se ostychu z kresby lidského obličeje, osvojila jsem si práci s uhlem - různé způsoby stínování.H. H.


Kontakt

Výtvarný ateliér Lenky Husárikové

Přemyslovská 11
Praha 3
Vinohrady


Tel.: +420 775 628 628IČ: 73673277
DIČ: nejsem plátce DPH
Účet: FIO banka 2100288418/2010

Novinky

02.05.2013 13:06

Storno podmínky

V Otázkách a odpovědích můžete nalézt storno podmínky.

Celý článek

—————

27.03.2013 15:20

4. 4. 2013 slavnostní otevření nového výtvarného ateliéru

Celý článek

—————

27.03.2013 15:19

Soutěžte s TV Smíchov a filmem Gambit o vouchery vždy pro dva na plenérové kurzy v Telči a Hodoníně

Vouchery pro dvě osoby můžete vyhrát na TV Smíchov s filmem Gambit od bratrů Coenů (Bontonfilm), v hlavních rolích s Colinem Firthem a Cameron Diaz. Více o víkendových výtvarných...

Celý článek

—————

21.11.2012 15:01

Malování na vodní hladině

  Kurz mramorování je vhodným vánočním dárkem pro vaší babičku či maminku. Mramorování se poprvé objevilo v roce 1100 na území dnešního Turecka. Až...

Celý článek

—————

21.11.2012 14:53

Kurzy kreslení pro začátečníky nově v Karlových Varech

Vážení přátelé, po naléhání studentů ze západních Čech,  jsem se rozhodla využít nabídky mého otce a v galerii babičky akademické malířky Jindry Husárikové jsem otevřela...

Celý článek

—————

Všechny články

—————